יום אוריינטציה חוויתי לסטודנטים של מארוול ישראל | מארוול ישראל

יום אוריינטציה חוויתי לסטודנטים של מארוול ישראל

שירה נמקינד, HRBP 29.02.16

יום זה אפשר לסטודנטים לקחת פסק זמן מהלימודים ומהעבודה, להכיר זה את זו ואת העשייה בחברה וליהנות מחוויית קליטה ייחודית ומהנה.

בעקבות התנופה בגיוסי הסטודנטים, קיימנו ביוקנעם ב-24.2 יום אוריינטציה חוויתי לכלל הסטודנטים במארוול ישראל. ביום השתתפו 21 סטודנטים וסטודנטיות, 11 מהם סטודנטים חדשים.היום נפתח בהתכנסות חגיגית ובמפגש עם יוסי מיוחס, אשר ביקש להכיר באופן אישי את הסטודנטים ולשמוע על הרקע האקדמי והשיבוץ העתידי שלהם בקבוצות השונות. יוסי הציג את ההיסטוריה של מארוול ישראל, את המתווה הגלובלי של החברה והדגיש כי אנו רואים חשיבות רבה להמשך ההשקעה והצטיינות שלהם בלימודים ואנו מחויבים לייצר עבורם סביבה גמישה שתאפשר זאת. בהרצאות השונות ששמעו הסטודנטים הם למדו על תהליך פיתוח הרכיבים משלב ההיגוי ועד השלבים לאחר הייצור, והעמיקו את ההיכרות עם עולמות ה-SoC וה-Switching.

הרצאה מפי יוסי מיוחסברוכים הבאים לסטודנטים של מארוול ישראליוסי מיוחס

בנוסף, שחר אדמתי, סטודנטית העובדת בחברה מזה כשנה וחצי ומובילת פורום הסטודנטים של מארוול ישראל, הציגה בפני הסטודנטים את החוויה שלה כסטודנטית מועסקת. שחר סיפרה על הפרויקט המשמעותי שהובילה מאז יומה הראשון בעבודה, אשר אפשר לה להיחשף לגורמים שונים במארוול העולמית הן בישראל והן באתרים אחרים של החברה ולהתמודד עם אתגרים מרתקים.

החלק השני של היום נפתח לאחר ארוחת צהריים משותפת בחדר האוכל, כאשר המשתתפים התחלקו לקבוצות והתנסו במשחק אוריינטציה. במהלך המשחק, אשר נפרס על פני שמונה תחנות שונות, ביניהן מעבדות ה-Operations, מעבדות HW ו-SW, Demo Room, המתינו לסטודנטים המהנדסים שלנו, אשר השקיעו מזמנם וממרצם והכינו לסטודנטים הפעלות אשר אפשרו להם להתנסות בעבודת המהנדסים ולחוות אותה. בסיומה של כל תחנה, הסטודנטים זכו לקבל מהמהנדסים צ'יפים שונים של מארוול, אשר אוגדו למחזיק מפתחות המהווה אסופה להישגיה של מארוול.

סטודנטים במארוול ישראל  סטודנטים חדשים עם סטודנטים ותיקים   פעילות של הסטודנטים ביום האוריינטציה

את החלק החוויתי סיימנו כשהמשתתפים התבקשו לבנות, בעזרת אביזרים בסיסיים וזמן מוגבל, מתקן אשר יאפשר להטיל מגובה רב ביצה באופן שתצליח להגיע לקרקע ללא פגע. זאת הייתה הזדמנות מצוינת עבורם להציג את כישוריהם ויכולותיהם ובזה אחר זה הצוותים הטילו את המתקנים מהגשר בקומה השנייה אל הלובי תוך קריאות עידוד ותשואות מצד עובדים שהתאספו במקום.

אנו שמחים לבשר שהביצים הצליחו להגיע אל הקרקע בשלום!

היום ננעל בחלוקת מתנות ובמפגש עם סיגל איל, אשר הדגישה בפני המשתתפים כי הם מנוע הצמיחה שלנו ושיתפה אותם במספר סיפורי הצלחה של מנהלים בכירים בהנהלת החברה, אשר החלו את דרכם כסטודנטים בחברת מארוול. הם שמחו מאוד על היום ואמרו כי הוא היה מלמד, מעניין, מהנה ותרם ליצירת אינטגרציה מוצלחת שלהם אל תוך הארגון.

סיגל איל   Pic_328מחזיקי מפתחות - שבבים עם הלוגו של מארוול ישראל