מהנדסת וריפיקציה | הכירו את מעיין כסלו

Frontend Stories – בואו להכיר אותנו מקרוב! פרק 1

מיה פרידמן - HRP iSoC 15.05.16

הכירו את מעיין כסלו, מהנדסת וריפיקציה (Verification Engineer) בקבוצת ה-SoC שלנו.

"אני מרגישה שאין מגבלות ואם אני רוצה להתנסות בתחום חדש המנהלים יתנו לי חופש פעולה מלא. אני מאוד אוהבת את התפקיד שלי, יש בו כל הזמן אתגרים חדשים."

ש: כמה זמן את עובדת במארוול?

ת: אני עובדת במארוול ישראל כ- 8 שנים. התחלתי מיד בסיום התואר הראשון בהנדסת חשמל מאוניברסיטת בן גוריון.

2016-05-31-PHOTO-00000109

ש: איך הגעת למארוול ישראל?

ת: עבדתי בלשכת הדובר באוניברסיטת בן גוריון בזמן התואר, ובאחד מירידי הגיוס באוניברסיטה הגשתי מועמדות, בעיקר כי אחד הנציגים של מארוול היה בחור מאוד נאה, עם עיניים כחולות :). הוא ראיין אותי במקום, התעניין בציונים שלי, ותוך כמה ימים הזמינו אותי לראיון במשרדי החברה (אז היו בלוד).

במהלך הראיון הראשון שלי, אחד המראיינים היה נראה לי מאוד מוכר. תוך כמה דקות הבנו שהוא היה החונך של אחותי הגדולה בבני עקיבא.

כבר ברכבת חזרה לבן גוריון התקשרו להזמין אותי לראיון שני, ובתוך כמה ימים קיבלתי חוזה עבודה.

ש: ספרי על התפקיד שלך במארוול ישראל

ת: התחלתי במארוול כמהנדסת וריפיקציה, היו תקופות בהן עשיתי מעט Design. תמיד הרגשתי שאין מגבלות ואם אני רוצה להתנסות בתחום חדש – המנהלים יתנו לי חופש פעולה מלא. אני מאוד אוהבת את התפקיד שלי, יש בו כל הזמן אתגרים חדשים. החלק העיקרי שאני אוהבת בתפקיד הוא לעזור לאנשים אחרים, למצוא פתרונות וריפיקציה יצירתיים כדי שפרויקטים יוכלו להמשיך להתקדם כל הזמן ולא ייתקעו.

ש: אילו ממשקים יש לך בתפקיד?

ת: אני נמצאת בממשק למעשה עם כל האנשים המעורבים בפרויקט: אנשי ה Frontend, Backend, IT. אני עובדת על IP  מאוד משמעותי עכשיו מול קבוצת Design מקבילה.

ש: ספרי על אתגר משמעותי שהיה לך במארוול ישראל?

ת: באחד הפרויקטים האחרונים האתגר הגדול היה לעשות אינטגרציה בין שיטות העבודה של קבוצות שונות ולייצר מתודולוגיה אחידה. זו הייתה שנה מאוד עמוסה ומאתגרת.

ש: מה את הכי אוהבת במארוול ישראל?

ת: אני אוהבת את הזמינות של כל העובדים, עד הבכירים ביותר. אני יכולה לתפוס במסדרון את ה-VP Engineering של הקבוצה שלנו ולדבר איתו ישירות. אין פוליטיקה ארגונית, כולם מאוד רוצים לשתף פעולה ולעבוד ביחד כדי להצליח. ההיררכיה לא מורגשת כמעט, וזה גם עוזר לפתור בעיות יותר מהר, וגם כמובן יותר נעים לעבוד ככה. יש פה מנהלים מצוינים, ואם יש משהו שלמדתי – שמנהל טוב עושה את כל ההבדל לעובד במקום העבודה שלו.

מארוול ישראל מזמינה אתכם להצטרף אלינו במגוון משרות פיתוח מאתגרות. הכנסו כאן!

בואו להכיר אותנו מקרוב עם סיפורים נוספים מה-Frontend Stories!

יזמות טכנולוגית – מפתחים את הדור הבא