טכנולוגיית ה-ADP להאצת ביצועי תעבורת הרשת | מארוול ישראל

יותר מהיר, יותר חכם: מארוול ישראל מציגה את טכנולוגיית ה-ADP להאצת ביצועי תעבורת הרשת

נועם מזרחי, AVP Business Group Technology 22.10.15

חברת מארוול ישראל השיקה את טכנולוגיית Accelerated Data Path) ADP) המיועדת להאצת תעבורת נתונים בפלטפורמות תקשורת, נקודות גישה אלחוטיות ובמערכות ניתוב בפס רחב.

פתרון ה-ADP משלב מנועי חומרה יעודיים, מבצע אופטימיזציית תוכנה ומשפר ביצועי המערכת בעשרות, ובמקרים מסוימים אף מאות, אחוזים – בצורה שקופה למערכת ההפעלה של המשתמש וללא כל השקעה מצדו. בנוסף, תומך הפתרון בכל הרחבה עתידית של מערכת ההפעלה ובכל עדכון אבטחה.

טכנולוגית ה-ADP לומדת באופן אוטומטי ויעיל את תעבורת הרשת, תכונותיה ואופן הטיפול כפי שמבוצע על ידי מערכת ההפעלה – ומחקה את אופי הפעולה בצורה אפקטיבית, מהירה ואופטימלית.

מארוול רשמה מספר פטנטים הממתינים לאישור על טכנולוגיות אלו המבדלות את ה-ADP מפתרונות אחרים בתחום האלחוטי ובתחום המערכות הקוויות.

ה-ADP מצויד במגוון עשיר של תכונות והוא תומך בפתרונות מארוול בתחום ה-Wi-Fi, המיתוג וה-PHY. הוא מציע bridging ברמה של L2, forwarding של תקני IPv4 ו IPv6 וכדומה. כן תומך הפתרון ב-NAT , 802.1Q virtual LAN ב-PPPoE , Firewall, הצפנה ועוד שירותים ופרוטוקולים רלוונטיים לפלטפורמות ראוטרים אלחוטיים, נקודות גישה אלחוטיות (Access Points), נתבים משרדיים ופתרונות אבטחה.

ARMADA385 – מעבד עם ביצועים חזקים למגוון פלטפורמות  ושירותים

לאחרונה מימשה החברה בהצלחה מרובה את הטכנולוגיה באחד ממוצריה, מעבד ה-ARMADA385, שגם הוא פותח במארוול ישראל. מעבד ה–ARMADA385 הינו בעל ליבה כפולה בתדר של 2GHz, המיועד לשוק נתבי התקשורת הקויים והאלחוטיים. הפתרון  הייחודי שמשלב את טכנולוגיית ה-ADP החדשנית עם יכולות העיבוד המתקדמות והעשירות של ה-ARMADA385 מעניק למארוול יתרון תחרותי משמעותי בשוקי היעד.

הטכנולוגיה החדשנית, פרי פיתוחה של מארוול ישראל, פותחה מתוך מטרה ספציפית לספק חוויית שירות גבוהה מסוגה כמו גם פתרון גמיש ויעיל מבחינה כלכלית ללקוחות בתחום תשתיות הענן. פתרון ה-ADP ממנף טכנולוגיות תוכנה וחומרה אשר פותחו במארוול כדי לספק באופן יעיל את הביקושים הגדלים לתעבורת נתונים מהירה ולשירותים דינמיים. ה-ARMADA385 הוא פתרון SoC מוכח עם מנועי האצה מגוונים מבוססי חומרה. למנוע ה-ADP יש נגישות אליהם והוא עושה בהם שימוש להאצת ביצועי המערכת. יכולת זו הופכת אותו למתאים באופן טבעי לפתרונות לעולם ה-IoT ולדרישות ההולכות וגדלות שלהם.

שבב ה-ARMADA385 הינו חלק ממשפחת ARMADA 38x – מעבדים משובצים המשולבים בהיקפים גדולים בפלטפורמות שונות של תשתיות ענן ותשתיות ארגוניות, ספקי שירותים, פלטפורמות ומשתמשי קצה. מעבדים אלו מציעים רמה חסרת תקדים של אינטגרציה, יעילות ואפשרויות הרחבה למוצרים בעלי תפצה רחבה כמו מערכות אחסון NAS, נקודות גישה ברשתות Wi-Fi, מערכות מעקב והקלטה (DVR/NVR/Hybrid) ומוצרי רשת עתירי ביצועים (Control Planes, Line Cards).