מנכ"ל מארוול העולמית Matt Murphy בראיון בעקבות רכישת חברת Cavium | מארוול ישראל

מנכ"ל מארוול העולמית Matt Murphy בראיון בעקבות רכישת חברת Cavium

26.11.17

מנכ"ל מארוול העולמית Matt Murphy בראיון בעקבות רכישת חברת Cavium

מנכ"ל קבוצת מארוול העולמית Matt Murphy, התראיין לרשת CNBC האמריקאית בעקבות ההודעה לעיתונות על עסקת הרכישה של חברת קאוויום (Cavium, Inc. (NASDAQ: CAVM) האמריקאית.

עסקת הרכישה מחזקת את מעמדה של מארוול כאחת השחקניות המובילות בשוק הסמיקונדקטור הגלובלי. לקאוויום ולמארוול טכנולוגיות משלימות בתחום התשתיות לתקשורת נתונים, כאשר תמהיל המוצרים המשותף יאפשר ללקוחות קבלת פתרונות כוללים "End-to-End". שילוב מערכות המחקר והפיתוח של החברות יחזק עוד את ה-IP של החברה ואת החדשנות הטכנולוגית שתציג.

בראיון המצולם שפורסם גם באתר CNBC, תאר מאט כיצד תגובת השוק החיובית להודעה עלתה על הציפיות, וציין כי המשקיעים הביעו התלהבות מהרכישה אשר תרחיב את יכולותיה של מארוול בתחומים משלימים.

כאשר נשאל על צעדיו החל בכניסתו לתפקיד ביולי 2016, ענה Matt: "מארוול היא חברה אייקונית, עם טכנולוגיות מתקדמות, כישורי הנדסה ומוצרים מעולים. עם כניסתי לתפקיד התמקדתי בייצוב החברה מבחינה פיננסית, חיזוק צוות ההנהלה וחידוד פוקוס הפעילות ב-4 מנועי הצמיחה העיקריים: Storage, Networking, Cloud, Infrastructure.  כל אלה אפשרו לנו להגיע להגדלת המכירות והרחבת שיתופי הפעולה עם הלקוחות שלנו. עם המאזן החיובי הזה יכולנו לצאת לרכישה של קאוויום".Matt הוסיף ואמר כי: "הרכישה יצרה איזון טוב יותר בנתח ההכנסות, כאשר החברה תישען פחות על תחום הדיסקים הקשיחים – 25% מנתח ההכנסות לעומת 40% לפני הרכישה".

בדברי הפתיחה שלו ציין המראיין ג'ים קריימר כי "כאשר המניה של החברה הרוכשת עולה, אתה יודע שהיא עושה משהו נכון. אני חושב שהחברות משלימות אחת את השניה בצורה יוצאת דופן".

לצפייה בראיון לחץ כאן >>