מארוול חשפה ב-CES את פתרונותיה המובילים לאחסון, תעבורה וגישה לנתונים | מארוול ישראל

מארוול חשפה ב-CES את פתרונותיה המובילים לאחסון, תעבורה וגישה לנתונים

09.01.17

חלק מהפתרונות מבוססים על טכנולוגיות שפותחו במרכז המו"פ של מארוול בישראל

מארוול, המובילה בפתרונות מוליכים למחצה לתחומי האחסון, הרשת והקישוריות, הציגה בתערוכת CES אחדים מפתרונותיה לשוקי הענן, הרכב, למפעלי תעשייה ומוצרי הצריכה. הפתרונות הטכנולוגיים, שחלקם מבוססים על טכנולוגיות שפותחו במרכז המו"פ של החברה בישראל, הציגו את יכולותיה של מארוול לסייע ללקוחותיה להתמודד עם האתגרים המורכבים ביותר בתחומי אחסון הנתונים ורוחב הפס של הרשת.

מיליארדי מכשירים והתקנים מקושרים, כמו גם מכוניות, ערים ותעשיות שלמות, מעבירים כיום בהדרגה את נתוניהם לענן. מציאות וירטואלית, אינטליגנציה מלאכותית ומכונות אוטונומיות תלויות כולן בתעבורה רחבת פס של ווידיאו ונתונים, היוצרת התפוצצות של תעבורה דיגיטלית. תמונות סלפי, קליפים של ווידיאו ומדיה זורמת – המשוכפלים על ידי מיליארדי משתמשים של רשתות חברתיות המשתפים קבצים – יוצרים למעלה מ-1 זטה ביית של נתונים שיש להעביר ולאחסן. תופעה דומה מתחוללת במגזר הארגוני, כשמרכזי הנתונים מגדילים את קצב תעבורת הנתונים כדי להתמודד עם שטפון הנתונים שעולה לענן. בעת זו עליהם לאזן בין עלויות ההון לבין ההוצאות התפעוליות הנדרשות כדי לעבור לדור הבא של הרשתות.

מארוול, המתבססת על מורשת ידע עשירה בתחומי האחסון, תשתית הרשת והקישוריות האלחוטית, מציעה כיום פתרונות חלוציים ומבודלים שמסייעים ללקוחות להעביר ולאחסן נתונים באופן מהיר, מאובטח, אמין ויעיל – במגוון רחב של אפליקציות, מערכות ופלטפורמות.

גיא אזרד, סגן נשיא מארוול, ציין כי החברה בוחנת את עתיד עולם הנתונים ומבינה כי יהיה צורך לא רק להעבירו ולאחסנו בענן אלא גם בנקודות הקצה לצורך נגישות גדולה יותר – באופן מהיר יותר, מאובטח יותר ואמין יותר מאשר בעבר. תשתיות הארגונים וספקי הענן נדרשים כיום לחולל חדשנות בקצב חסר תקדים. מעמדה המוביל של מארוול בתחומי האחסון, תשתית הרשת והקישוריות האלחוטית, המשולבים עם ידע ברמת הסיסטם, ממצבים את החברה כזרז להתפתחותן של טכנולוגיות העתיד.

מארוול מציעה סל של פתרונות למרכזי נתונים וענן התומכים במגוון מהירויות של רשתות Ethernet כולל משפחת מערכות switches Prestera, Alaska Ethernet Transceivers ומשפחות ה-SoC ARMADA 64 bit  מבוססות ARM. אלה מספקים קצבי תעבורה של 10 Gigabit Ethernet (GbE), 25GbE, 40GbE.

ההכרזה האחרונה של מארוול – שבב 25GbE שהוא פתרון מקצה לקצה עבור מרכזי נתונים – ממחישה את מחויבותה לפתח טכנולוגיות אופטימאליות לסביבות מחשוב עתירות ביצועים, חסכוניות בצריכת אנרגיה, המתאפיינים גם ביחסי עלות/תועלת משופרים. טכנולוגיה חדישה זו של מארוול – 25GbE – מציעה ללקוחות פתרון מקצה לקצה למרכזי נתונים, היעיל ביותר בתעשייה. הוא מספק למרכזי הנתונים רוחב פס גדול יותר, המשולב עם יעילות משופרת, מודולאריות וארכיטקטורה פתוחה.

גיא אזרז הוסיף כי אחסון נתונים הוא ב-DNA  של מארוול וכי החברה תמשיך להשקיע בפיתוח טכנולוגיות אחסון, תשתית הרשת והקישוריות האלחוטית, זאת במטרה לחולל תמורה ביכולות לשנע ולאחסן כמות גדלה והולכת של נתונים לענן.

מארוול ישראל מזמינה אתכם להצטרף אלינו במגוון משרות הייטק ופיתוח מאתגרות אותן, היכנסו אל השמה מארוול