מארוול ישראל | מירוץ מלא חוויות

מארוול ישראל – "המירוץ" ממנו חזרנו מלאי חוויות!

13.04.16

מארוול ישראל – המירוץ למיליון!

מארוול ישראל במירוץ! ביום ראשון, 4.10.2016 בשעה 10:30 בדיוק, הזניק רון שחר, מנחה התכנית האהובה ה"המירוץ למיליון" את המירוץ של מארוול ישראל במיני ישראל. 30 צוותים של עובדות ועובדים יצאו לדרך והתמודדו עם 11 כתבי חידה מאתגרים, בפורמט תכנית הטלוויזיה "המירוץ למיליון", תוך שהם מדלגים בין אתרים שונים – מיני ישראל, בריכת הקשתות, המגדל הלבן והשוק ברמלה, יקבי ברקן, אורחן מצפה הראל, חוות אנדלוס ויער קק"ל. לאחר ארוחת הצהריים וההכרזה על הצוות הזוכה נהנו כולם יחד מהופעת סטנד אפ של רשף לוי.

DSC_5771

Pic_006 Pic_635

המשימות השונות דרשו מאמץ פיזי (מסוים) מעוף, תחכום וחשיבה יצירתית (בשפע) ובעיקר שיתוף פעולה והתלהבות. שמחנו לראות איך אנשים ממגוון היחידות והתפקידים יוצאים מהשגרה, מתחברים לצוותים, מפצחים חידות הגיון ופנטומימה, מכוונים זה את זה בעיניים מכוסות, מטפסים לגובה, סופרים חביות יין, מחפשים עיזים, מפליאים בריקודי בטן, אוכלים ראשי שום, בצלים ופלפלים חריפים ועוד ועוד…

Pic_362 Pic_645 Pic_401

יוסי מיוחס, מנכ"ל מארוול ישראל לא הופתע מרמת התחרות הגבוהה "העובדים שלנו הביאו למשחק את היכולות המעולות והכישורים המיוחדים שלהם. הם שילבו את הערכים של עבודת צוות ושיתוף פעולה, שתמיד מנחים אותנו, עם השאיפה העצומה למצוינות ולהצלחה שמאפיינת את התרבות הארגונית במארוול ישראל".

Pic_560 Pic_487 Pic_495